Võta ühendust

eve@eluterve.ee

REIKI on Jaapani peenenergeetiline massaaž, käte pealepanemisega loomuliku tervendamise meetod, mis põhineb idamaade filosoofial. Reikimeetodi juured ulatuvad muistsesse Indiasse, Tiibetisse ja Hiinasse. Sealt levisid need teadmised ja praktikad ka Jaapanisse, kus dr Mikao Usui lõi 19. sajandi lõpus neile põhineva Loomuliku Tervendamise Meetodi nimega Reiki. Sõna “reiki” tähendus jaapani keelest tõlkides on Universaalne Eluenergia.

Lähtudes inimese kehas olevatest energiakeskustest ja reikimeistri tunnetusest, kaetakse keha erinevate käteasenditega, mille käigus keha laeb end puhta ja elujõudu andva universaalse eluenergiaga.

Reikit nimetatake ka holistiliseks teraapiaks, reikienergia tervendab nii vaimselt, emotsionaalselt kui füüsiliselt ja mõjub kuni algpõhjuseni välja. See toimub õrnalt ja pehmelt, kuid samas tõhusalt ja väekalt.

Kui meis voolab eluenergia harmooniliselt, siis me oleme terved, elujõulised, tasakaalus ja harmoonias ning tunneme ennast hästi, tegemised sujuvad rahu ja kergusega. Kui eluenergia vool on häiritud, blokeeritud või nõrgenenud, siis võivad tekkida pingeseisundid, erinevad terviseprobleemid, ärevus, segadus. Mida rohkem on eluenergiat ja mida vabamalt see voolab, seda tervem on inimene, nii vaimselt kui füüsiliselt.

Seepärast on oluline märgata, mis seisus sinu keha ja vaim on ning teadlikult võtta aega enda heaolu ja tervise jaoks. Üks hea võimalus selleks on tulla reikiseansile, hubases ja hoitud ruumis kas Keila Teraapiakeskuses (Keskväljak 17, Keila) või Tervisekliinikus Nõmmel (Õie 37, Tallinn).

REIKI TOIME on vastavuses sellega, mida reiki vastuvõtja vajab ning millist muutust ta on antud hetkel valmis oma teadvuses aktsepteerima. Reiki kanaliseerimine läbi reikimeistri käte laseb kehal energiat tõmmata sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse. Sügava lõdvestumise lainel toimub energia tasakaalustamine ning aktiveerub keha isetervendusvõime.

Võimalikud mõjud regulaarsete reikiseansside käigus:

  • lõdvestab sügavalt, leevendab valu, stressi, ärevust.
  • aitab vabaneda füüsilistel, vaimsetel, emotsionaalsetel pingetel.
  • lahustab energeetilised blokeeringud, negatiivsed energiad, toksiinid.
  • keha laeb end puhta ja elujõudu andva universaalse eluenergiaga, mis aitab kaasa inimese loomulikule tervenemisvõimele.
  • tugevneb immuunsus, organismi vastupanuvõime, paraneb vereringe.
  • maandatakse emotsioonid, rahustab sagiva meele, saavutatakse südamerahu, suureneb meeleselgus, elurõõm, eneseteadlikkus.
  • toimub aura ja tšakrate energiataseme harmoniseerumine, tõuseb energiatase.

Loe reikiseansist siit lisaks.

Oled lahkelt teretulnud reikiseansile! Võta minuga ühendust ja leiame sobiva aja – seda saad sa teha siit otse.

Armastusega, Reiki Meister Eve Oidsalu (reikikogemust üle 12 aasta)