Võta ühendust

eve@eluterve.ee

Reiki seanss kestab tavaliselt kuni 1,5 h. Seansile tulles peaks riietus olema mugav. Seanss algab kliendi ja reikimeistri vahelise vestlusega, kus tutvutakse üksteisega ning klient saab soovi korral rääkida, mis talle hetkel muret teeb. Seansi ajal lamab klient massaažilaual, riietatuna, kaetud pehme tekiga. Sel ajal üldreeglina vestlust ei toimu, taustaks mängib rahulik idamaine muusika.

Seansi ajal kaetakse keha nii eest kui tagant erinevate käteasenditega. Erinevate energiamassaaži tehnikatega transformeeritakse inimese energeetikat, tehakse energiakeskuste tasakaalustamine ja lõpus maandatakse kõik energiakehad.

Seansi ajal ja järel võib klient tunda sügavat lõõgastust. Samas on iga seanss isemoodi ja ka inimeste kogemused-tundmused erinevad. Et puhas universaalne eluenergia inimese kehas paremini toimiks ja toksiinid kiiremini lahustuksid, on vaja pärast seanssi juua vett.

Optimaalne reikiseansside arv on 5-6 järjestikust seanssi, nädalas 1-2 korda. Vahel piisab ka ühest seansist, kuid inimesed on erinevad, seega võivad seansid kesta nädalaid ja isegi kuid. Esimestel päevadel toob seanss välja füüsilisel tasandil (alateadvuses) blokeerunud emotsionaalset energiat ja toksiine. Alles seejärel saab keha puhastuda ja täituda universaalse eluenergiaga, mis harmoniseerib ja tervendab inimest terviklikult.

Reikimeister annab inimese energeetikale impulsi tervenemiseks, kuid see seisund ei püsi kaua, kui inimene ise oma sisemaailmaga kodutööd ei tee. Seega on reikiseanss tõhusam reikimeistri ja kliendi avatud ning positiivsel koostööl.

Mõjud regulaarsete reikiseansside käigus:

  • lõdvestab sügavalt, leevendab valu, stressi, ärevust.
  • aitab vabaneda füüsilistel, vaimsetel, emotsionaalsetel pingetel.
  • lahustab energeetilised blokeeringud, negatiivsed energiad, toksiinid.
  • keha laeb end puhta ja elujõudu andva universaalse eluenergiaga, mis aitab kaasa inimese loomulikule tervenemisvõimele.
  • tugevneb immuunsus, organismi vastupanuvõime, paraneb vereringe.
  • maandatakse emotsioonid ja kogu tervik
  • rahustab sagiva meele, saavutatakse südamerahu, suureneb meeleselgus, elurõõm, eneseteadlikkus.
  • toimub aura ja tšakrate energiataseme harmoniseerumine, tõuseb energiatase.

Reikiseanss kestab 1,5 h ja selle tasakaalustav panus on 65€.

Reikist saad täpsemalt siit lugeda.

Ole teadlik, et reikimeetod ei asenda tavameditsiini ega vastandu kaasaja teadusliku meditsiini vahenditele ja võimalustele – pigem teeb sellega koostööd ning toimib ennetava, täiendava, toetava teraapiana.

Oled lahkelt teretulnud reikiseansile!
Keila Teraapiakeskus (Keskväljak 17, Keila) või Tervisekliinik Nõmmel (Õie 37, Tallinn).

Võta minuga ühendust ja leiame sobiva aja – seda saad teha otse siit.

Armastusega, Reiki Meister Eve Oidsalu (reikikogemust üle 12 aasta)