Võta ühendust

eve@eluterve.ee

Human Design kaart ehk Inimese disainikaart annab inimesele personaalse visuaalse ülevaate ja kirjelduse tema tegelikust, unikaalsest disainist, potentsiaalist, pinge- ja välise mõjutuse kohtadest, mis takistavad elada enda tõelist potentsiaali, võimekust ja tegelikku elueesmärki. Lisaks sellele annab lihtsalt kasutatavad, praktilised kaks tööriista, et seda teadmist kohe praktikas kasutada ning järjest enam autentse endana toimida.

See teadmine aitab meil igapäevaselt teha enda jaoks õigeid, tervislikke otsuseid, teistega paremini suhelda, elada oma unikaalset elu vastavalt oma disaini eripärale ja lasta lahti sellest, kes me tegelikult ei ole – välisest mõjutusest. Selliselt, et elada, kogeda, tunda ja olla see, kes sa tegelikult oled. Elada oma elu teadlikult, rahu, rahulolu ja rõõmuga, käies oma tegelikku elusihti.

Human Design kui kompass

Enda disaini teadmine aitab
– aru saada, kes sa oled ja kes sa ei ole (sinu pärisolemus, potentsiaal, võimekus, aga ka varjuküljed, haavatavus ja väline mõjutus)
– avastada oma tegelik, autentne, unikaalne olemus, potentsiaal, tugevused, võimekus ja elusiht ning kuidas panna see teadmine enda jaoks positiivselt tööle
– teha igapäevaselt teadlikult enda jaoks õigeid otsuseid, valikuid
– võtta oma elust, suhetest maha surved, pinged, vastupanu ja takistused
– teadvustada, mõista ja aktsepteerida ennast sellisena nagu sa oled
– mõistes paremini ennast, oma tegelikku olemust, saad paremini mõista ka teisi ning seeläbi harmoniseerida nii oma suhteid, tegemisi, koostööd.

Human Design kaart

Baasanalüüs sisaldab: Human Design kaart, 10-13-leheküljeline kirjalik analüüs-kokkuvõte eesti keeles. Lisaks sellele kuni 2-tunnine personaalne konsultatsioon, kus räägin lahti kaardil oleva baasinformatsiooni ning kuidas seda teadmist igapäevaelus praktiliselt ja tõhusalt rakendada. 

Sinu tasakaalustav panus disainikaart analüüsiga ja konsultatsiooniga: 100 eurot.

Konsultatsiooni saame teha Keilas või veebi vahendusel üle maailma. 

Algupärase, autentse Human Designi süsteemi puhta õpetuse ja praktikate põhine.

Human Designist – mis see on – loe täpsemalt SIIT.

Human Design mandala

Disainikaardi tellimiseks võta minuga ühendust e-posti eve@eluterve.ee või kontaktvälja kaudu ning saada järgmised andmed:
– ees- ja perekonnanimi
– sünniaeg (päev, kuu, aasta ja kellaaeg, võimalikult minutilise täpsusega)
– sünnikoht (linna/asula täpsusega)

Rõõmsa suhtlemiseni!

Armastusega, Eve

PS. Mina olen enda disainiteadmist praktiseerinud üle 10 aasta. Selle ajaga on teadmisi, teadlikkust, tunnetust, põnevaid kogemisi, seoseid ja taipamisi palju kogunenud. Ise enda disaini igapäevaselt elades, tunnetades ja kogedes ning samuti teiste kasutajate kogemuse pealt näen, et Human Design on inimesele väärt abimees ja tööriist eneseteadlikkuse ning tõelise endana elamise teel.